** فرا رسیدن عید سعید فطر بر شما مبارک باد **
سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
سال ١٣٩٠درباره مركز بخشهاي درمانينقشه بيمارستان راهنماي طبقاتگواهینامه ها
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1825
 بازدید امروز : 6
 کل بازدید : 416375
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.9130
ساعت
پیام ریاست

دكتر مهدی مرادی  

سال تولد

محل تولد

تهران

متخصص

قلب و عروق

فلوشيپ

فوق تخصص الكترو فيزيولوژي قلب  

آدرس مطب

همدان – بيمارستان اكباتان- درمانگاه قلب

افتخار بزرگی است که با تائیدات ایزد منان و بدنبال تلاش شبانه روزی همکاران ارجمند، مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق اکباتان همدان به عنوان قطب علمی قلب و عروق در غرب کشور خدمتگزار هموطنان عزیز در این خطه از کشور می باشد.

خانواده بزرگ ما در مرکز قلب و عروق اکباتان با در نظر گرفتن اساتید، کارکنان، فلوشیپ هاو دستیاران، یک خانواده 600 نفری است. در منظر این خانواده بزرگ مهم ترین افراد بیماران هستند.

رسالت ما سرآمدی در ارائه برترین خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی در شهر همدان و منطقه غرب می باشد. در این راستا با پایبندی به محورهای حاکمیت بالینی، خصوصا تکریم بیماران و ارباب رجوع، در جهت بهبود مستمر کیفیت خدمات گام برمیداریم.

باور داریم هرکاری با عشق ورزی همراه باشد، ماندگار و اثرگذار می شود. به همین منظور با بهره گیری از متخصصین تمام وقت و حاذق در کنارپرستاران و دیگر پرسنل مجرب و دلسوز، حداکثر توان علمی و عملی و وقت خود را در اختیار بیماران عزیز می گذاریم.

در این مرکز به روزترین خدمات درمانی با مناسب ترین هزینه به مراجعین محترم ارائه شده و در امر آموزش و پژوهش های مرتبط با بیماریهای قلب و عروقی خدمات شایانی به نظام سلامت کشور ارائه می کنیم.
امید ما آن است که با پررنگ تر کردن خدمات قابل قبول بیمه های همگانی گامی بلند در کاهش هزینه های پرداختی بیماران برداریم.

از شما دعوت می نمائیم تا ضمن بازدید از وب سایت مرکز با فعالیتها و امکانات ما آشنا شوید. امید است از این طریق ارتباط ما و شما سهل تر، سریعتر و عمیق تر شده و بیش از پیش امکان خدمتگزاری فراهم گردد.

 

دکتر مهدی مرادی 

متخصص قلب و عروق
فوق تخصص الكترو فيزيولوژي قلب