*به سایت بیمارستان امام رضا (ع) خوش آمدید * لطفا" انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامک 30004024193046 ارسال نمائید *


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع)

روز جهانی ماما گرامی باد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع) مراسم بزرگداشت روز جهانی ماما به منظور قدردانی ازمسئول و ماماهای نمونه و کارآمد که در ارتقا سلامت مادر و نوزادان نقش بسزایی دارند با حضور دکتر احمدی ،مدیریت شبکه و  رئیس ،مدیر ،مترون ، حراست شبکه ، پزشکان متخصص و دیگر مسئولین  بیمارستان برگزار شد.

دکتر احمدی بیان نمود : روز جهانی ماما را که همزمان با بهار طبیعت است به شما تلاشگران جامعه مامایی که وظیفه دشوار و حیاتی حفظ سلامت مادر و نوزاد را به عهده دارید تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

دکتر احمدی ضمن گرامیداشت روز جهانی ماما ، انتخاب بیمارستان امام رضا(ع) به عنوان بیمارستان برتردر زمینه ترویج زایمان طبیعی و کاهش سزارین را به همکاران ماما تبریک گفتند و از تلاش های موثر ، زحمات و اقدامات انجام شده از تک تک همکاران دخیل در این امر صمیمانه قدردانی  و سپاسگزاری کردند.

دکتر بختیاری ضمن تبریک،  روز جهانی ماما را فرصت مناسبی برای نگاهی دوباره به جایگاه مامایی در ارتقاء سلامت مادران و نوزادان اعلام نمود .

 در ادامه : با یاری خداوند منان و تلاش بیش از پیش همکاران ماما، بتوانیم شاهد پیشرفت و توسعه برنامه های مامایی در کشور باشیم.
 

و خانم ریحانی ضمن تبریک روز جهانی ماما با اهداء لوح و هدیه از زحمات پرسنل ماما بیمارستان قدردانی نمودند.

 در پایان مراسم از زحمات خانم ریحانی توسط مترون ، مسئولین بخش ها و پرسنل بلوک زایمان قدردانی شد.


٢٣:٣٩ - يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٩٤٤٤٧    /    تعداد نمایش : ١٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: