*به سایت بیمارستان امام رضا (ع) خوش آمدید * لطفا" انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامک 30004024193046 ارسال نمائید *


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع)

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان و رییس بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان کبودراهنگ

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع)، مدیر شبکه بهداشت و درمان پیشین شهرستان کبودراهنگ با ادای احترام به مقام والای شهدا و امام شهیدان و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری و همه خدمت گذاران؛ از حاضران در جلسه تشکر کرد و اظهار داشت: بعد از گذشت ۱۳ سال از مسئولیت در مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ تمام تلاش خود را انجام دادم که خدمت رسان خوبی برای مردم کبودراهنگ باشم.

دکتر بهرامی با بیان اینکه تغییر در مدیریت سازمان بهره‌وری سیستم را بالا می‌برد، گفت: با پذیرش مسئولیت جدید به عنوان مدیر درمان دانشگاه همچنان خدمت گذار شهرستان کبودراهنگ خواهم بود.

وی با اشاره به اینکه همه اتفاقات خوب شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ ازجمله توسعه در حوزه‌های عمرانی و زیرساختی نتیجه اقدامات همه کارکنان این مجموعه در بخشهای مختلف بوده است؛ گفت: امید می‌رود شاهد رشد روزافزون در ان حوزه باشیم.

مدیر پیشین شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ همچنین به صورت ویژه از کارکنان فوریتهای پزشکی برای نجات‌بخشی بیماران و همچنبن همکاران بخش خصوصی قدردانی کرد.

وی افزود: خیرین بزرگوار حوزه سلامت شهرستان کبودراهنگ همواره کمک حال شبکه بهداست و درمان این شهرستان بودند و همه به اندازه وسع خود در این راه قدم برداشتند و لازم میدانم از خیرین سلامت شهرستان کبودراهنگ ازجمله امیرجانی، شیر محمدی، حاج حسین حیدری، حاج آقا داغی، حاج آقا ساعی، بانک ملی، دوره چهارم شورای اسلامی شهر کبودراهنگ، شهردار قدردانی کنم.

دکتر بهرامی با بیان اینکه ۲۵ میلیارد تومان از سال ۹۲ زیرساخت تجهیزاتی وارد شهرستان کبودراهنگ شد، ابراز امیدواری کرد که این اقدامات مورد رضایت خداوند متعال قرار گیرد.

وی از همکارانی که در سالهای اخیر فوت شدند، یاد کرد و همچنین از زحمات امام جمعه شهرستان کبودرآهنگ و نماینده مردم شهرستان کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ نیز با قدردانی از اخلاق شایسته، ساده زیستی، قدرشناسی و بزرگواری دکتر بهرامی و تلاش وی برای ایجاد اتحاد در مجموعه بهداشت و درمان؛ ابراز امیدواری که مدیر جدید نیز در حفظ این اتحاد تلاش کند.

وی با اشاره جایگاه والای پزشکان و پرستاران در خدمت‌رسانی به مردم برای همه زحمت‌کشان حوزه سلامت آرزوی توفیق کرد.

مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ عنوان کرد: در سایه تعامل و مساعدتهای مجموعه بهداشت و درمان کبودراهنگ از هیچ کوششی برای توسعه و پیشرفت بیشتر ، جهت خدمات رسانی بهتر درمانی و بهداشتی در سطح شهرستان از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

دکتر علی احمدی افزود: ضمن تشکر از زحمات دکتر بهرامی در طول مدیریتش در شهرستان ، از ایشان انتظار می رود در سمت جدیدشان در استان ، شهرستان کبودراهنگ را ویژه ببینند.

دکتر جلیلی در این مراسم اظهار کرد: کار کردن در حوزه درمان نیاز به سعی، کوشش و علم خاصی دارد زیرا باید برنامه‌ریزی‌ها در جهت ارتقای سیستم بهداشت و درمان باشد.

 وی با بیان اینکه پیشرفت‌های زیادی از ابتدای انقلاب تاکنون در حوزه بهداشت و درمان حاصل شده است، گفت: ۱۰ متخصص در سال جدید به شهرستان کبودراهنگ معرفی شدند و تعداد کمی از بیماران به مرکز استان اعزام می‌شوند.

معاون درمان دانشگاه افزود: هم‌اکنون دسترسی سریع به پزشک برای بیماران استان فراهم است و نباید از یاد برد که همه این امکانات مرهون زحمات شهدا و زحمت‌کشان کشور است.

 وی گفت: در سال ۹۸ نظام ارجاع ساماندهی می‌شود و تمام دانشگاههای علوم پزشکی کشور ملزم به اجرای آن هستند و بیمار با مراجعه به پزشک خانواده از راهنمایی این پزشک لازم استفاده می‌کند و به این ترتیب از مراجعات بی‌مورد پیشگیری می‌شود و با انجام آن به سمت پرونده الکترونیک سلامت می‌رویم که در اثربخشی درمان و کاهش هزینه‌ها بسیار موثر است.

دکتر جلیلی از دکتر بهرامی و دکتر احمدی به نیکی یاد کرد و ابراز امیدواری کرد که از توانمندی هر دو بزرگوار در همه زمینه‌ها استفاده شود.

وی با بیان اینکه پذیرش مسئولیت مدیریتی در این برهه از انقلاب و با توجه به هزینه‌های سرسام آور همچون جهاد است، گفت: با همکاری یکدیگر قدمهای سازنده ای در برداشته و اقدامات اثربخش و ماندگاری را از خود ثبت کنیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ نیز با بیان اینکه آینده نویدبخشی در انتظار شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ است، اظهار کرد: در ادامه راه با تلاش فراوان باید مسیر را بگذرانیم و هر فرد در هر جایگاهی وظایف قانونی خود را به نحو احسن انجام دهد.

دکتر احمدی از همه همکاران بیمارستان امام رضا(ع) تشکر کرد و از خدمات دکتر بهرامی و دکتر محمدی قدردانی کرد و به دکتر بختیاری در مسئولیت جدیدش تبریک گفت.

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) نیز با تبریک به دکتر بهرامی و دکتر احمدی در مسئولیت جدید، ابراز امیدواری کرد که عدالت را رعایت نموده و تمام تلاش خود را برای انجام وظایف به کار گیرد و برای خدمت بیشتر به انسانهای رنجور که به ما پناه می‌آورند، موفق باشد.

دکتر بختیاری دست یاری به سمت همکاران دراز کرد و ابراز امیدواری کرد که گامهای موثری در راستای اهداف مورد نظر برداریم.

سیده مریم موسوی مترون بیمارستان به نمایندگی از کارکنان بیمارستان امام رضا(ع) بابت صبوری، پیگیری و پیشنهادهای سازنده و حضور در تمام مراسمهای بیمارستان دکتر بهرامی قدردانی کرد و به دکتر احمدی و دکتر بختیاری مسئولیت جدید را تبریک گفت.

 


٢٣:٠٨ - جمعه ١٧ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٩٢٦٦٧    /    تعداد نمایش : ٤٤١


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1397/12/19 13:2
0
0
دکتربختیاری تبریک فراوان
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: