*به سایت بیمارستان امام رضا (ع) خوش آمدید * لطفا" انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامک 30004024193046 ارسال نمائید *


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام رضا (ع)

تکریم و معارفه ریاست بیمارستان امام رضا(ع)

مراسم تکریم دکتر بابک بریدفاتحی رئیس سابق و معارفه دکتر علی احمدی ریاست جدید بیمارستان امام رضا(ع) روز یکشنبه ۲۶ آذرماه سال جاری با حضور دکتر گودرزی قائم مقام معاونت محترم درمان و مدیر اداره نظارت و اعتبار بخشی، دکتر بهرامی مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان، خانم شیرانی مدیریت خدمات دفتر پرستاری استان، سپهرنیا مسئول حراست شبکه، جمعی از متخصصین، کوشان مهر مدیریت بیمارستان امام رضا ع، دکترمحمدی ریاست مرکز بهداشت و جمعی از مسئولین واحدهای بیمارستان و مرکز بهداشت برگزار شد.

در این مراسم دکتر بهرامی مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین دانشگاه از زحمات و تلاش های بی دریغ دکتر فاتحی تشکر نموده  و ایشان را فردی تلاشگر و کوشا دانست  و حضور ایشان را در منطقه بسیار موثر و خدماتی که ایشان ارائه نمودند را قابل تحسین دانستند و در ادامه برای دکتر احمدی ریاست جدید بیمارستان آرزوی موفقیت نمودند.

سپس جناب آقای دکتر گودرزی قائم مقام معاونت محترم درمان و مدیر اداره نظارت و اعتبار بخشی نیز از زحمات دکتر فاتحی ریاست پیشین تقدیر نمودند. وی افزود ابتدا حضور دکتر فاتحی مصادف با اجرایی شدن طرح تحول سلامت گردید که ایشان با موفقیت این طرح را در بیمارستان پیاده کرد و این قابل تقدیر می باشد ودرادامه با آرزوی موفقیت برای دکتر احمدی از ایشان خواستند تا باتلاش و پشتکار خود جهت  پیشبرد اهداف اصلی بیمارستان از هیچ کوششی دریغ ننمایند در پایان در خصوص کارهای صورت گرفته در بیمارستان امام رضا (ع) و طرح تحول سلامت سخنرانی نمودند.

سپس دکتر فاتحی ریاست پیشین ضمن تقدیر و تشکر از همکاری صمیمانه  و شبانه روزی پرسنل محترم و زحمتکش بیمارستان عنوان کردند که در طول مدت مسئولیت خود تمام توان و تلاش را به کار بسته ایم تا ارائه خدمات به مردم را ارتقاء دهیم امید است مورد قبول درگاه حق باشد.

در انتها دکتر احمدی ریاست جدید بیمارستان در ابتدای صحبت های خود اظهار داشت باهمکاری همکاران محترم تمام تلاش خود را در راستای بهبود خدمات ارائه شده بکار می بندم .

 

شایان ذکر است در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه از زحمات دکتر فاتحی قدردانی شد و حکم سرپرستی دکتر احمدی به ایشان تقدیم گردید.


٠٨:٢٣ - دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٥٧٢٩٣    /    تعداد نمایش : ٥١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: