*به سایت بیمارستان امام رضا (ع) خوش آمدید * لطفا" انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامک 30004024193046 ارسال نمائید *


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام رضا (ع)

نشست مشترک معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با فرماندار و رئیس شبکه بهداشت و درمان کبودرآهنگ

نشست مشترک معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با فرماندار و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودرآهنگ برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان کبودراهنگ :  این نشست با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیر دفتر فنی، مدیران مالی، بودجه و تحول اداری دانشگاه، فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس مرکز بهداشت شهرستان کبودرآهنگ و جمعی از مسئولان برگزار شد. 

در این جلسه قنبری، فرماندار کبودرآهنگ ضمن خیرمقدم و استقبال از حضور رحیمی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و هیات همراه از همکاری و تلاش‌های بی‌وقفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودرآهنگ قدردانی کرد. بهروز رحیمی نیز تیم شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودرآهنگ را تیمی همفکر، هم‌اندیش و همکار دانست. 

حاضران در این نشست به بحث و گفتگو پیرامون مشکلات بیمارستان امام رضا (ع) بویژه واحدهای اورژانس، رختشویخانه و سی‌تی‌اسکن پرداختند و در مورد توسعه و ارتقای واحد اورژانس و تعمیر و بهسازی واحدهای رختشویخانه و سی‌تی‌اسکن بیمارستان امام رضا (ع) به توافقاتی دست پیدا کردند. 

در این نشست دکتر محمدی، رئیس مرکز بهداشت این شهرستان، به موضوعاتی مانند کمبود نیروی سرایدار در درمانگاه‌های باباخنجر، کردآباد و آوزوندره اشاره کرد. 

دکتر نیاستی نیز بر مدیریت صحیح منابع مالی و اجتناب از هرگونه خرج‌تراشی در مجموعه دانشگاه تاکید کرد و مهندس طاهری، مدیر دفتر فنی دانشگاه، در خصوص استعلام شرکت‌ها و قرارداد‌های تعمیراتی سخنانی ارائه کرد. 

شرکت‌کنندگان در این جلسه، در پایان از بخش‌های گوناگون بیمارستان امام رضا (ع)، کلینیک ویژه، کلینیک غربالگری سرطان و مرکز جامع سلامت شهری و روستایی شماره ۱ بازدید کردند.


١١:١٤ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٥٦١٩٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: