*به سایت بیمارستان امام رضا (ع) خوش آمدید * لطفا" انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامک 30004024193046 ارسال نمائید *


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام رضا (ع)

راه‌اندازی دستگاه نوبت‌دهی تلفنی در بیمارستان امام رضا (ع)

مديریت بیمارستان امام رضا(ع) از راه‌اندازي دستگاه نوبت ‌دهی تلفنی در اين مرکز درمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع)  با بیان اینکه به منظور رفاه حال شهروندان و مدیریت مکانیزه صف‌های انتظار مراجعان در درمانگاه تخصصی  راه‌اندازی شد، اظهار کرد: نسبت به سیستم نوبت‌دهی کلیه درمانگاه‌ها اقدام شد.

وی افزود: از این پس مراجعان به درمانگاه می‌توانند به صورت غیر حضوری برای دریافت نوبت با شماره‌های 35229057و35229056 081  تماس بگیرند.

کوشان مهر گفت: سیستم نوبت‌دهی تلفنی درمانگاه‌های تخصصی این بیمارستان در راستای تکریم ارباب رجوع و به منظور خدمات‌رسانی بهینه به مراجعین و کاهش بار ترافیکی راه‌اندازی شده است.

وی گفت: بیماران می‌توانند از همه نقاط کشور از طریق نوبت دهی گویای تلفنی از طریق تلفن به صورت 24 ساعته پزشک و روز ویزیت مورد نظر خود را انتخاب و پس از دریافت کد رهگیری در روز تعیین‌شده به پذیرش درمانگاه بیمارستان مراجعه نموده و ویزیت شوند.

 

درادامه  افزود: روزانه حدود 250 نفر به درمانگاه‌ تخصصی این بیمارستان مراجعه می‌کنند که با توجه به بار ترافیکی بالا، بسیاری از بیماران مجبورند برای دریافت نوبت از اول صبح به درمانگاه مراجعه کنند و در این روند، زمان زیادی از مراجعان تلف می‌شود.

  شماره های تماس:

 

08135229056-08135229057


١٤:٠٠ - يکشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٥٣٥٦٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: